PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Áááá…………..už je to tady….léto volá:

Termíny příměstských táborů:
I. běh 16.7. – 20.7. 2018   PARKOUR CAMP (7-15 LET)

                                             MINI PARKOUR CAMP (3-6 LET)


II. běh 23.7. – 27.7. 2018  FERDA MRAVENEC – PRÁCE VŠEHO DRUHU(3-15LET)


III. běh 30. 7. – 3. 8. 2018  GYM CAMP (7-15 LET)  

                                               MINI GYM CAMP(3-6 LET)

 

IV. běh 30. 7. – 3. 8. 2018  VOLEJBAL CAMP ( 6-15 LET)


V. běh 6. 8. – 10. 8. 2018   NEKONEČNÝ PŘÍBĚH (3-15 LET)


VI. běh 6. 8. – 10. 8. 2018  ADAPTAČNÍ TÝDEN PRO NASTÁVAJÍCÍ PRVŇÁČKY

 

VII. běh 13. 8. – 17. 8. 2018  PARKOUR CAMP (7-15 LET) 

                                                   MINI PARKOUR CAMP (3-6 LET)

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR Poškolák 2018

Ahoj Poškoláci, vážení rodiče,
   vzhledem k množícím se dotazům na Letní příměstské tábory Poškolák, jsme se rozhodli vypsat termíny již v tento zimní čas. Věříme, že i v letošním roce Vás a Vaše děti osloví naše témata  a společně si léto parádně užijeme.
Tábor je určen pro děti od 3 do 15 let.
Našim cílem je kreativní vyplnění volného času Vašich dětí.
Samozřejmostí pro nás je zajištění profesionálního vedení, celodenního pitného režimu, 3x denně strava (2x svačina,1x oběd), zdravotníka, veškeré sportovní a výtvarné potřeby, výlety, exkurze. Tábor se koná ve Vám známých prostorách CvČ Poškolák – mimoškolní pavilon ZŠ Hluboká, kde máme k dispozici  venkovní atletické i dětské hřiště, vnitřní prostory Poškoláka včetně malé tělocvičny s horolezeckou stěnou a taneční a výtvarnou učebnu.
V letošním roce pořádáme 2 běhy klasických táborů , 1 Adaptační týden pro nastávající prvňáčky, který je již několik let velmi kladně hodnocen u rodičů nastávajících žáčků ZŠ a 4 běhy sportovních táborů se zaměřením na určité sportovní disciplíny určené jak pro naprosté začátečníky tak i pokročilé.

Předpokládaná cena  :  1600 Kč / běh  (popřípadě 320,- / den)
S pozdravem Valerie Chromá

Přihlášku si lze vyzvednout v kanceláři Centra volného času nebo zde:
přihláška-na-tábor

  • Příchod do tábora mezi 7:30 – 8:00 hod. Odchod domů vždy mezi 16:00 – 16:30 hod.
  • V průběhu tábora se budeme starat o bezpečí a zdravotní stav Vašeho dítěte.
  • V ceně je zahrnuto: celodenní pitný režim, 2 krát denně svačina, oběd, lektoři, zdravotník, pomůcky na kreativní dílny, bazén.
  • Náš realizační tým: HLAVNÍ VEDOUCÍ: Valerie Chromá DiS., ODDÍLOVÍ VEDOUCÍ :  Bc. Žanet Vejvodová, Eva Dvořáková, Mgr.František Bohm, Pavol Sebeni, INSTRUKTOŘI: Adam Čejka, Filip Dvořák,  Jakub Kodl,  Matylda Chromá, Mája Chrastilová

Vyplněnou přihlášku přineste do Centra volného času Poškolák, či  pošlete na adresu Valerie Chromá , CVČ Poškolák z.s., Karla Čapka 800, Hluboká nad Vltavou, 37341 nejpozději do 31. 5. 2018.

Informace na tel: 777278426

Na základě přihlášky Vám budou na přelomu měsíce dubna –  května zaslány emailem podrobné propozice k táboru. 

TÁBOR Poškolák Hluboká
I. a VII. běh Parkour camp

vedoucí: Valerie Chromá, Žanet Vejvodová,

instruktor: Jakub Kodl, Filip Dvořák, Matylda Chromá, Adam Čejka

Pondělí:

Dopolední program:

Přivítání, seznámení s programem a prostorem CVČ Poškolák, řád.

Rozdělení do skupin podle věku a zkušeností

Seznamovací hry, povídání o parkouru

Svačina

Rozcvička a aktivity ve skupině, přesun parkem na oběd

Oběd , zmrzlina

Odpolední aktivity:

– aktivity ve skupině, vysvětlení názvu přeskoků, názorná ukázka

– první zkouška skákání přes překážky

-parkour hry

Svačina

– volné aktivity a odchod domů

Úterý:

Dopolední program:

Přivítání, seznámení s programem dne

Společenské hry

Svačina

Přednáška o bezpečnosti a první pomoci od Mgr. Jan Sattran

Oběd

Odpolední aktivity:

– rozcvička, posilování

– krátké přeskokové dráhy podle skupin

–  kolektivní hry

Středa:

Dopolední program:

Příchod do tábora, rozcvička v tělocvičně.

Přeskoky podle abecedy

Svačina

Hry, přeskoky v parku a přesun na oběd

Oběd

Odpolední aktivity:

– návštěva adrenalin parku

– přeskoky přes velké překážky

– salta

Svačina

– parkourová hra ve skupině na zapamatování prvků

Čtvrtek:

Dopolední program:

Příchod do tábora, seznámení s programem

Hra na trenéry

Svačina

Park, každý si v parku ve své skupině na chvíli převezme roli trenéra a povede svou skupinu.

Oběd

Odpolední aktivity:

vodní hry v areálu Cvč Poškolák

svačina

Parkourový trénink

V 19.00hod příchod do tábora, opékání vuřtů , večerní program pro děti, které zde budou přespávat na základně – noční parkourová akce

Pátek:

Sladké probuzení ,seznámení s programem

svačina do batůžku

Výlet autobusem do Temelína, prohlídka zámečku Vysoký Hrádeček,

Oběd v parku

Odpolední aktivity:

příjezd do tábora, odpolední siesta

svačina

 Parkourová show pro rodiče – ukázky a krátké vystoupení všech skupin

rozloučení

II.běh FERDA MRAVENEC – PRÁCE VŠEHO DRUHU

vedoucí: Valerie Chromá, Žanet Vejvodová, Eva Schlehrová

instruktor: Mája Chrastilová, Matylda Chromá

PONDĚLÍ

Přivítání, seznámení s pravidly

Seznamovací hry

Rozdělení do mravenišť

Svačina

Hledání mravenišť

oběd

Stavba mravenišť

svačina

Výroba mravenčích vajíček

První mravenčí souboj

ÚTERÝ

Ferda záchranář – v mraveništi hoří!

svačina

Závod s vajíčky

oběd

Plovárna

STŘEDA

Mravenčí práce

svačina

Zloději v mraveništi

oběd

Mravenčí jídelníček

svačina

Druhý mravenčí souboj

ČTVRTEK

Malování na trička

svačina

Třetí mravenčí souboj v řemeslech

oběd

Mravenčí vodní hrátky

svačina

Vyzvednutí dětí mezi 15.30 –  16.00 hod.

19.00 hod. sraz na základně – opékání buřtů, noční výprava a přespání ve spacáčkách na základně

PÁTEK

Ferdův budíček

Snídaně

Úklid mraveniště

Výlet autobusem na Temelín

svačina

Ptačí stezka

oběd

Mravenec silákem – čtvrtý mravenčí souboj

III. běh GYM CAMP

vedoucí tábora: Bc. Žanet Vejvodová, Mgr. Alena Jinšíková

trenér: Eva Dvořáková

strava : Restaurant Schneck

Pondělí

Přivítání, seznámení s pravidly

Seznamovací hry

Rozdělení do týmů

Svačina

Navrhni si svůj dres

Oběd

Nácvik výmyku

Svačina

Sestava na hrazdě

Úterý

Přednáška o bezpečnosti a první pomoci od Mgr. Jan Sattran

svačina

Nácvik PP

Oběd

Adrenalin park

svačina

Venkovní posilovna

Středa

Rozcvička

svačina

Kladina a lavička – nácvik sestavy

oběd

Plovárna

Čtvrtek

Překvapení

Svačina

Nácvik vlastní sestavy na hudbu

oběd

Závody prostná

svačina

vyzvednutí dětí do 16.00

V 19.00 sraz na základně, opékání buřtů, přespání ve spacácích

Pátek

Snídaně

Úklid

Výlet autobusem na Temelín

Oběd

Vyhlášení výsledků závodů družstev

IV. BĚH  VOLEJBAL CAMP

Hlavní vedoucí tábora: Valerie Chromá DiS.

Trenéři : Pavol Sebeni, Mgr. František Böhm

PO – PÁ Volejbal, volejbal a zase volejbal :-))))

ČT přespání na základně Poškoláka ve spacácích!

PÁ dopoledne návštěva TEMELÍNA – PĚNOVÁ SHOW

BEACH, PLOVÁRNA, SLUNÍČKO, POSILOVÁNÍ, EXTRALIGOVÍ HRÁČI, FAJN TRENÉŘI……A HLAVNĚ DOBRÁ NÁLADA!

Strava : Restaurace KUKI

V.běh NEKONEČNÝ PŘÍBĚH

Vedoucí tábora: Valerie Chromá, Žanet Vejvodová, Radka Pelenková, Pavel Chrastil

Instruktoři: Mája Chrastilová, Matylda Chromá

Pondělí

Ráno

  • Seznamovací hry, rozdělení do týmů
  • Hledání knihy Nekonečný příběh (v okolí školy)

Odpoledne

  • Kino Nekonečný příběh
  • Boj za získání Orinu

Úterý

Ráno

  • Močály smutku – opičí dráha
  • Brána v Sandonoriku

Odpoledne

  • Plovárna

Středa

Ráno

  • Hledání postav Fantazie
  • Hry v lese

Odpoledne

  • Voda pro kamenožrouta

Čtvrtek

Ráno

  • Rýmovaná fantazie
  • Závod s časem

Odpoledne

  • Plovárna
  • Večerní táborák
  • Noční výprava
  • Přespání na základně ve spacáčcích

Pátek

Ráno

  • Hledání v nicotě
  • Let na Falcovi – směr Temelín
  • Velká mlhovina

Odpoledne

  • Vytváření Říší Fantazie
  • Vyhodnocení celého týdne, loučení

VI. běh ADAPTAČNÍ TÝDEN PRO NASTÁVAJÍCÍ PRVŇÁČKY

PONDĚLÍ:

  • Co je to škola a proč právě já tam musím?
  • Moje třída…….A nebo B nebo C ?

ÚTERÝ:

  • Malá a velká přestávka?
  • Rozvrh hodin – co to je?
  • jednotlivé předměty.

STŘEDA:

  • Putování po veliké škole – hra na „schovku“ ?

ČTVRTEK:

  • Kdo je to – ředitel, zástupce a třídní učitel?
  • Kdepak je jídelna a tělocvična ?

PÁTEK:

  • Co je družina ?
  • Zájmové kroužky – ty jo !

Změna programu možná.

Letní příměstský tábor Temelín 2018

I. běh 30. 7. – 3. 8. 2018     Harry Potter, Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

II. běh 6. 8. – 10. 8. 2018   We are travelling to Afrika

Vážení rodiče, děti,

Centrum volného času Poškolák Hluboká z.s. připravil  pro děti zaměstnanců Jaderné elektrárny Temelín 2 běhy letního příměstského tábora – letos  ve znamení angličtiny .Věková kategorie dětí je od 3 do 15let.

  • Základna: Temelínský zámeček.
  • Příchod do tábora mezi 6:30– 7:30 hod.
  • Odchod domů vždy mezi 15:00 – 15:30 hod.
  • V průběhu tábora se budeme starat o bezpečí a zdravotní stav Vašeho dítěte.
  • Předpokládaná cena  :  1000 Kč / běh
  • V ceně je zahrnuto: celodenní pitný režim, 2 krát denně svačina, oběd, lektoři, pomůcky na kreativní dílny
  • Náš realizační tým: HLAVNÍ VEDOUCÍ: Valerie Chromá DiS. Oddíloví vedoucí :  Mgr. Jana Bůrková, Bc. Adéla Bůrková, Phdr. Olga Shivairová, Mgr. Daniel Shivairo
  • Vyplněnou přihlášku, pokud ji včas nestihnete odevzdat na svém pracovišti, přineste do kanceláře Centra volného času Poškolák či  pošlete na adresu Valerie Chromá , Centrum volného času Poškolák Hluboká z.s., Karla Čapka 800, Hluboká nad Vltavou, 37341 nejpozději do 31. 5. 2017.
  • Informace na tel: 777278426
  • Po obdržení přihlášky Vám zašleme vyrozumění s přesným rozvrhem denních aktivit, doporučeným seznamem věcí a informacemi o platbě příměstského tábora.

I.běh Harry Poter

vedoucí: Mgr. Jana Bůrková, Bc. Adéla Bůrková

lektoři AJ: Mgr. Daniel Shivairo, PhDr. Schivairová Olga Ph.D.

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

Monday:

Arrival to Hogwards

Hogwards school

oběd

Making of costumes

Tuesday:

Visit of collegues from fairy land

oběd

My friends of Hogwards

Wednesday:

Harry Potter’s family

oběd

Quiditch game

Thursday:

Water games

oběd

Hagrid’s house

Friday:

Holiday

Bubble show

oběd

Photo chamber

II.běh TO AFRICA

vedoucí tábora: Mgr. Jana Bůrková, Bc. Adéla Bůrková

lektoři AJ: Mgr. Daniel Shivairo, PhDr. Schivairová Olga Ph.D.

Monday

To Africa

oběd

Making african musical instruments

Tuesday

KIRIKU

oběd

African songs and dances

Wednesday

African food

oběd

African masks

Thursday

Swimming in the Nile

oběd

African animals

Friday

African languages

Create a word

Bubble show

oběd

Good byes