AKTIVITY PRO DOSPĚLÉ

Po      16.30 – 17.30 Kondiční cvičení   Žanet

Čt      17.45 – 18.45  Zdravá záda / Bosu Core   Valerie

Pro přihlášení kontaktujte lektorky:

Žanet tel.č. 731 388 820

Valerie tel.č. 777 278 426

Putovní tábor Stezka Českem 19.8. – 26.8.2024

Tábor pro všechny dobrodruhy od 15 – 99 let. Pokud rád chodíš, jsi družnej a chceš něco zažít…je tenhle „puťák“ přesně pro tebe. 

Nové Hrady – Vranov nad Dyjí etapa a půl (Česká Kanada + Novohradské hory), celkem 150 kilometrů, 

7 dní, převýšení 1777 nahoru a 1555 dolu

Co říká Stezka Českem?

Etapa s největší koncentrací rybníků, potoků, říček, hospůdek, restaurací a kempů. Ti, kteří si svoje putování rádi zpestří jakýmkoliv zastavením, si zde najdou své. 124 kilometrů s kopečky, které spíše lechtají než aby potrápily. Zde se vám dostane všeho, co čekáte od putování jihočeskou krajinou. + Jedna z nejkratších etap Stezky, s vrcholy v podobě Vranovské přehrady, hradem Landštejnem, Slavonicemi a celou oblastí České Kanady. Ti, kteří by do ní chtěli zabloudit více, mohou za Slavonicemi zabloudit více na sever. Nebo se svézt z Bystřice krásnou úzkokolejkou třeba do slavné ž. st. Kaproun a pak po červené na Landštejn, případně obráceně, pokud jdete z východu.

Hlavní vedoucí:

Matylda Chromá – studentka vysoké školy DCU v Irsku , absolvované kurzy: lektor lezení, trenér volejbalu, hlavní vedoucí pobytových táborů a hlavně pohodář tělem i duší.

Jídlo a pití: 

Na nádraží se rovnoměrně rozdělí předem nakoupené potraviny na první 2-3 dny. Vařit se bude na plynových vařičích a ohništích. Potraviny se budou nakupovat po cestě dle potřeby a dostupnosti. Každých 20km je po cestě vesnička nebo město s potravinami. Voda se bude doplňovat při každé příležitosti, každé dítě si ponese dvě 1,5 litrové lahve, což by mělo stačit na den na vaření i pití. 

Potřebné vybavení:

Spacák (stačí letní), karimatka, čelovka, hygiena, slabý ručník, pevné a pohodlné boty, oblečení do horka i deště, plavky, pláštěnka, pokrývka hlavy, 2 lahve o objemu 1,5 litru, ešus, lžíce, nožík, hrnek, plynový vařič (do skupinky), repelent. (V případě špatné předpovědi počasí s sebou vezmeme stany a kdo bude chtít, muže si vzít hamaku)

Logistika: 

Před puťákem bychom se všichni sešli na Hluboký a domluvili na detailech. Sraz na nádraží v Českých Budějovicích v ranních hodinách atd. (bude blíže upřesněno). 

Chtěli bychom zaměřit tábor na seberozvoj, večer si povídat, rozvádět témata a trochu nakouknout do sebe.

Přihláška ke stažení : Putovní tábor (pdf)

Cena: 6 100,-