O NÁS

Jsme centrum, které baví si nejen hrát s dětmi, ale také rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. Budeme se starat nejen o fyzický rozvoj Vašeho potomka, ale především o rozvoj duševní a to způsobem dětem nejbližším – hrou. Všichni naši lektoři jsou buď pedagogičtí pracovníci nebo mají úspěšně absolvovaný kurz pedagogického minima. A hlavně jsou profesionály v oboru, který budou Vaše děti učit.

Centrum volného času Poškolák z.s. je nevýdělečnou organizací, která získává prostředky pro svou činnost z členských příspěvků, sponzorských darů a dotací.

Naší činností jsou nejen zájmové kroužky, ale také jednorázové projekty zaměřené na děti a jejich dospělý doprovod. (Letní slavnost, Příměstské tábory, Strašidelný zámek, Lampiónový průvod se stezkou odvahy, Andělské zvonění, Velikonoční stezka za obřími kraslicemi atd.).

Naší prioritou je dětem dát možnost kreativně vyplnit volný čas. Nabízíme  velké množství zájmových kroužků pro jakoukoli věkovou skupinu. Rádi u nás přivítáme děti z mateřských školek, základních škol, ale i dospívající či dospělé. Cvč Poškolák má zázemí v Základní škole Hluboká nad Vltavou, kde máme k dispozici místnost na taneční kroužky, místnost pro výtvarné obory, keramickou dílnu a učebnu pro  obory vzdělávací, dále nám díky vedení školy je umožněno používat tělocvičnu, malý sál. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

logo